MASINKILED

Masinkile Standard on 5-kihiline, veniv, hea kleepuvusega kile. Kile on sisemiselt kleepuv ning mõeldud pool- ja täisautomaatsetele kilekerimisseadmetele, mis on häälestatud kuni 150% venivusele. Masinkile Standard on olemas ka UV-kindlana väljas ladustamiseks.

Masinkile Power on 5-kihiline, hea venivusega kile. Venivus 250%. Kile on sisemiselt küljelt kleepuv ja töötamiseks täisautomaatsete seadmetega. Masinkile Power on olemas ka UV-kindlana väljas ladustamiseks.

Masinkile Supreme on 5-kihiliste kilede osas kvaliteetseim. Kile on sisemiselt küljelt hästi kleepuv ja töötamiseks täisautomaatsete masinatega. Kile venivus on 300%.
Masinkile Supreme on toodetud kõige parematest toorainetest ja on arendatud eriti kõrge kvaliteediga eelpingestatud kileks. Selleks, et rahuldada ka kõige kiiremate kilekerimismasinate nõudmisi.

Masinkile Nano on 13-kihiliste kile, unikaalnne oma omadustelt. Kile on sisemiselt küljelt hästi kleepuv ja töötamiseks täisautomaatsete masinatega. Kile venivus on kuni 350%.
Masinkile Nano on toodetud kõige parematest toorainetest ja on arendatud eriti kõrge kvaliteediga eelpingestatud kileks. Selleks, et rahuldada ka kõige kiiremate kilekerimismasinate nõudmisi